Home

Deac röplabda

Kezdőlap - DEAC

1. Röplabda Elégedettek női röplabdázóink A DEAC átlója, Péteri Vanda a kellemetlen sérüléséről és a karácsonyi előkészületekről is beszélt
  2. ELÉRHETŐSÉGEINK. 4032 Debrecen, Dóczy József u. 9. hello@deac.hu +36 (52) 512-721 mellék: 2372
  3. RÖPLABDA MAGABIZTOSAN DIADALMASKODTUNK Ezúttal a DEAC volt a találkozó esélyese, de Fodor Antal nem számított sétagaloppra. Szerencsére a fiúk 3:0-ra diadalmaskodtak. Alakulatunk a negyedik helyen áll a táblázaton. Bagicsék pénteken a Pénzügyőrt fogadják
  4. Röplabda: üres kézzel tért haza Borsodból a DEAC A DEAC férfi röplabdázói az előző hetekben háromszor találkoztak a pontvadászat egyik favoritjának tartott Pénzügyőrrel (egyszer az Extraligában, kétszer pedig a Magyar Kupában). Vasárnap is fel kellett kötni a gatyájukat Fodor Antal tanítványainak,.

Röplabda Archives - DEAC

MAGABIZTOSAN DIADALMASKODTUNK - DEAC Röplabda

DEAC Röplabda. 625 likes. DEAC Röplabda Szakosztály Információs oldal DEAC Röplabda. 582 likes. DEAC Röplabda Szakosztály Információs oldal

Röplabda: üres kézzel tért haza Borsodból a DEAC HAO

Vasárnap játszotta soron következő bajnoki fordulóját hazai pályán a Nyíregyházi Sportcentrum U21-es röplabda csapata. Erdősné Balogh Erika tanítványai jól vették a mérkőzés akadályait a DEAC Junior gárdája ellen, így 3-0-ás győzelmet arattak RÖPLABDA 57 Kovács Ákos 2003.03.02 írta pappnora FRISSÍTVE: 2020.10.06 DEAC OSELions. 2020 november 29. Oláh Gábor utcai Sportcsarnok 01 nap 19 óra 50 perc 59 mp. Köszönjük a támogatást! lépj velünk kapcsolatba. 4032 Debrecen, Dóczy József u. 9. hello@deac.h RÖPLABDA 4., 5. 9 Molnár Márton 1994.01.07 írta pappnora FRISSÍTVE: 2020.10.06 DEAC EGISKörmend. 2020 december 2. Oláh Gábor utcai Sportcsarnok 01 nap 19 óra 12 perc 40 mp. Köszönjük a támogatást! lépj velünk kapcsolatba. 4032 Debrecen, Dóczy József u. 9

Röplabda. A DEAC férfi röplabdacsapata 2003-ban jutott fel a bajnokság legmagasabb osztályába, az NB I-be, és azóta is ott szerepel. A csapat játékosai két kivétellel mindnyájan egyetemisták. Női röplabdacsapata első alkalommal a 2016/17-es bajnoki évben startolt az NB II-ben és itt indulhat a 2017/18-as bajnokságban is RÖPLABDA Támadó 14 Molnár Dávid 1998.06.19 írta deac FRISSÍTVE: 2020.09.23 Nemzetiség: Magyarország Mezszám: 14 Ütőfogás: Bal Elitprospects: link Magasság: 184 Súly: 85 Életkor: 22. Statisztika; Erste Liga. Szezon Csapat GÓLOK Lejátszott meccs H SOG PIM SA GA SV GP P S% SV%. Fino Kaposvár SE Férfi Röplabda Csapat. Időpont változások! A jelenlegi helyzet miatt valamennyi 2020. évre tervezett bajnoki mérkőzést elhalasztjuk

A listavezető Pénzügyőr 3:1-re nyert a Debrecen vendégeként a férfi röplabda Extraliga alapszakaszának egyetlen szombati találkozóján - írja az MTI. Hirdetés A mezőny legeredményesebb játékosai az egyaránt 15 pontos Fazekas Balázs (DEAC) és Kiss Dániel (PSE) voltak A listavezető Pénzügyőr 3-1-re nyert a Debrecen vendégeként a férfi röplabda Extraliga alapszakaszának egyetlen szombati találkozóján. A mezőny legeredményesebb játékosai az egyaránt 15 pontos Fazekas Balázs (DEAC) és Kiss Dániel (PSE) voltak

DEAC Röplabda - Bejegyzések Faceboo

Röplabda; DEAC férfi röplabda: megszorongattuk a címvédőt. Hazai pályán léptek pályára vasárnap este férfi röplabdázóink az Extraligában, s Fodor Antal vezetőedző szerint tanítványai szezonbeli legjobb játékukkal rukkoltak elő a címvédő Kazincbarcika ellen, ezzel pedig nagy csatára késztették a címvédőt A listavezető Pénzügyőr 3-1-re nyert a Debrecen vendégeként a férfi röplabda Extraliga alapszakaszának egyetlen szombati találkozóján. A mezőny legeredményesebb játékosai az egyaránt 15 pontos Fazekas Balázs (DEAC) és Kiss Dániel (PSE) voltak. A férfibajnokságban a pandémia miatt november 3. óta ez volt az első mérkőzés, amit meg tudtak rendezni. Eredmény (a. RÖPLABDA 3 PAPP FERENC 1989.08.27 írta DEAC FRISSÍTVE: 2020.10.05 Nemzetiség: Magyarország Mezszám: 3 Ügyesebb láb: JOBB Magasság: 186 Súly: 80 Életkor: DEAC BudaörsiSC. 2020 november 29. Dóczy utcai sportcampus 00 nap 01 óra 04 perc 43 mp. Köszönjük a támogatást RÖPLABDA 24 SOLTÉSZ JÁNOS 2000.02.16 írta DEAC FRISSÍTVE: 2020.09.10 Nemzetiség: Magyarország Mezszám: 24 Ügyesebb láb: JOBB Magasság: 182 Súly: 76 DEAC Soroksár. 2020 december 6. Dóczy utcai sportcampus 04 nap 16 óra 35 perc 10 mp. Köszönjük a támogatást Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube

DEAC Röplabda. 641 likes. DEAC Röplabda Szakosztály Információs oldal A DEAC egyetemi csapat révén továbbra is a fiatalokra épít és az eddigi években rendre alulmaradtak a KRC-vel szemben, és valószínűleg ez most sem lesz másképp. A Debrecen már túl van egy mérkőzésen, idegenben kapott ki a Kaposvártól 3:0-ra 9 hónapja FINO - DEAC röplabda mérkőzés. Megnézem a galériát. Galériák. 23 órája Kaposvári VK - Szentes (Fotó: Muzslay Péter) Fotó: Muzslay Péter. 1 napja BFC Siófok - Csákvár (fotó: Németh András) fotó: Németh András Vagy adja meg az első pár betűt: Rendezés: . Sorrend: . Találatok

Röplabda VRCK - DEAC SNK KFT. 2020-12-09 . Continue Reading. Previous Szent Benedek RA - MTK Budapest. Több . Röplabda Szent Benedek RA - MTK Budapest. 2020-12-08 . Röplabda PÉNZÜGYŐR SE - VASAS Női kézilabda mérkőzés. 2020-12-08 . Sportok. Sportok. DEAC Röplabda. Két szetten keresztül hatalmas küzdelmet láthatott a DESOK-ba kilátogató publikum. Hajrá, DEAC! # deac # csakadeac. Megszorongattuk a Dunaferrt - DEAC

A bajnoki címvédő Vegyész a Magyar Kupa-győztes Kecskemét ellen folytatta szereplését a férfi röplabda élvonalban. Női Extraliga: 0:2-ről fordított a Haladás az MTK ellen 2019.11.09 A Magyar Röplabda Szövetség a járványhelyzet miatt korábban változtatott a férfi röplabda Extraliga versenykiírásán is, a korábbi három körből álló bajnokságot kétkörösre módosította. A VRCK január 24-e és február 25-e között hat bajnokit fog lejátszani. Elolvasom Elkészült a módosított menetrend Röplabda DUNAFERR SE. 2020-09-25 . Erste Liga DEAC. 2020-09-25 . Sportstream 2020 | Newsphere by AF themes. Kedves Látogató! Tájékoztatjuk, hogy a honlap felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket alkalmazunk. A honlapunk használatával ön a tájékoztatásunkat tudomásul veszi.. RÖPLABDA 19 LEITER IMRE 1991.01.06 írta DEAC FRISSÍTVE: 2020.03.26 Nemzetiség: Magyarország Mezszám: 19 Ügyesebb kéz: jobb Magasság: 190 Súly: 98 Életkor: 29. Statisztika; NB II. Kelet. Szezon Csapat H SOG PIM SA GA SV.

Győzelem a DEAC ellen. 2020. október. 10. 16:10. Bár az első két szett még szorosan alakult, a harmadikban már nem adott esélyt a Dunaferr a hazai Debrecennek. A Dunaferr SE Extraligában játszó együttese ezúttal idegenben, a Debrecen ellen folytatta a bajnoki alapszakasz sorozatot A DEAC szerezte meg az utolsó Extraliga-indulást érő helyet a férfi röplabda NB I-ben, miután vasárnap egy ki-ki mérkőzésen nyert a Dunaferr otthonában. A bajnokság következő szakaszában az Extraligában és az NB I-ben is újabb körmérkőzésre kerül sor, a felsőház első négy helyezettje elődöntőbe jut, az 5-6. helyen záró csapatok az NB I első kettőjével [ Vidux-Szegedi RSE - Szolnoki Röplabda Klub 3:2: 2020.12.13. NB I férfi bajnokság: NB I Férfi Bajnokság NB I Liga alapszakasz: Vegyész RC Kazincbarcika - DEAC SNK KFT 3:0: 2020.12.13. NB I férfi bajnokság: NB I Férfi Bajnokság Extraliga alapszakasz: TEREMRÖPLABDA VERSENYEK - NAPI MŰSOR: MEGOSZTÁS: előző nap: 2020. december 16. szerda RÖPLABDA Védő 17 Kiss Roland OptenVasasHC DEAC. 2020 december 23. Vasas Jégcentrum, Budapest 10 nap 12 óra 36 perc 11 mp. Köszönjük a támogatást! lépj velünk kapcsolatba. 4032 Debrecen, Dóczy József u. 9. hello@deac.hu +36 (52) 512-721 mellék: 23721. MÉG TÖBB JÉGKORONG

DEAC röplabda csapata (2007), amikor a MEFOB-on bronzérmet szerezte A röplabda csapatsport, amelyet két, egymástól egy magas hálóval elválasztott csapat játszik egy labdával, amit főleg kézzel és karral (ritkábban más testrészekkel) érintve tartanak mozgásban a pálya légterében. Mindkét csapat háromszor érintheti meg a labdát (ebből a szempontból a sáncérintés nem számít), mielőtt továbbítja azt a másik térfélre RÖPLABDA 12 KŐRIZS ISTVÁN 1987.02.16 írta DEAC FRISSÍTVE: 2020.03.26 Nemzetiség: Magyarország Mezszám: 12 Ügyesebb kéz: bal Magasság: 197 Súly: 125 Életkor: 33. Statisztika; NB II. Kelet. Szezon Csapat H SOG PIM SA GA SV GP P S% SV% KÖVETKEZIK. ÓzdiKC DEAC. 2020 december 6..

Újabb buszokkal bővült a DEAC flottája – videóval

DEAC Röplabda - Kezdőlap Faceboo

egyéb csapatsportok: röplabda (férfi), egyéni sportok: tenisz-, asztalitenisz-, sakk-, túra-, tájfutás-, vívás-, floorball- és vitorlás szakosztályok. További információk a hírek között és a deac.hu weboldalon érhető el Röplabda Férfi Extraliga, alapszakasz: DEAC-LV Sport Pénzügyőr SE 15.00 Női Extraliga, alapszakasz: MTK Budapest-Fatum Nyíregyháza, Illyés-Aramis Sportcsarnok, Budaörs 17.00 Swietelsky-BRSE - UTE 17.00 Vízilabda Eurokupa, csoportkör, G csoport (Szolnok): Szolnoki Dózsa-Strasbourg (francia) 18.0 DEAC-OSE Lions 18.00 - Női NB I: ELTE BEAC Újbuda - Uni Győr MÉLY-ÚT 16.00 Atomerőmű KSC Szekszárd - PINKK-Pécsi 424 17.00 Aluinvent DVTK - PEAC-Pécs 18.30 Labdarúgás - OTP Bank Liga, 12. forduló: Kisvárda Master Good-Budafoki MTE 14.45 MOL Fehérvár FC-ZTE FC 17.00 Ferencvárosi TC-MTK Budapest 19.30 Röplabda A Kazincbarcika magabiztosan, három játszmában nyert a vendég DEAC ellen a férfi röplabda Extraliga vasárnapi mérkőzésén. Női röplabda Extraliga: vége az MTK rossz sorozatának. A fővárosi együttes sorozatban elveszített három bajnoki után nyert ismét Deac Snk Kft élő eredmények (és élő online közvetítés), mérkőzéseinek időpontjai és eredményei minden Röplabda bajnokságról, amin Deac Snk Kft szerepelt

A DEAC, a rutinos Bagics vezetésével azért nem akarta feladni a meccset, számukra egy szett megnyerése nagy siker lett volna. Éppen emiatt nem volt unalmas a csata, a hazaiaknak harcolniuk kellett a pontokért (13-8). Guilher­me helyett Budait küldte pályára Toronyai Miklós, a győzelmet nem fenyegette veszély (17-10) Magyar Férfi Röplabda. Extraliga 2020/2021. Tabella. Copyright © 2020 Pénzügyőr SE | Credits Pénzügyőr SE | Credit DEAC - HÉP-Kecskeméti RC. Szerző: KRC · 2016-11-19. Közel egy hónapot kellett várni rá, hogy újra győztesen hagyják el a pályát a kecskeméti férfi röplabdázók. Négy nehéz mérkőzést vesztett el az elmúlt hetekben a HÉP-Kecskeméti Röplabda Club, így a tabella alsó felébe estek. A Debreceni EAC ellen azonban újra.

DEAC - Főolda

DVTK - 10 2-30 0 Férfi Extraliga, alapszakasz: Vegyész RC Kazincbarcika-DEAC 3-0 (19, 20, 13) A tabella: 1. LV Sport Pénzügyőr SE 5 - 15-2 15 pont 2. MAFC-BME 3 3 13-11 10 3 A DEAC lesz a felsőházban. 2019. december. 15. 17:12. A szezon legfontosabb mérkőzésén sajnos szettet sem tudott nyerni a Dunaferr SE a Debrecen elleni első osztályú mérkőzésen. Hatalmas várakozás előzte meg a Dunaferr SE első osztályú röplabda csapatának mai, Debrecen elleni összecsapását, hiszen a tét óriási volt lépj velünk kapcsolatba. 4032 Debrecen, Dóczy József u. hello@deac.hu . +36 (52) 512-721 mellék: 2372 A férfiaknál a Kecskemét a DEAC-ot fogadja, míg az NB I-ben a héten már harmadik meccsét játssza a Kistext és a Sümeg, csak most nem egymással: előbbiek a Miskolcot, utóbbiak pedig a MÁV Előrét fogadják. A Magyar Röplabda Szövetség honlapján értesülhet először a hivatalos bejelentésekről, a bajnokságok híreiről.

Férfi röplabda: a Pénzügyőr simán legyőzte a DEAC-ot - NS

A mai napon a DEAC SNK KFT csapata jelezte a Magyar Röplabda Szövetség versenybizottságának és csapatunknak, hogy koronavírusos megbetegedés lépett fel a csapatban. Erre és a Kaposvár nemzetközi szereplésére tekintettel kérték a szombati mérkőzés elhalasztását. Kérésüket tiszteletben tartva a mérkő A Miskolci VSC - Diósgyőri VTK U21 elmaradt, később pótolják. A Magyar Labdarúgó-szövetségben kisorsolták a negyeddöntők párosításait a női futsal Magyar Kupában. A sorozat ezen, 3. fordulójában már oda-visszavágós rendszerben csapnak össze a csapatok, a párharcok első.

Kiválóan kezdtük a rájátszást - DEAC Röplabda

MRSZ MRSZ hivatalos lapj

Breszkó András - Kecskeméti Röplabda Club

A DEAC KA legyőzte az Atomerőmű GYKSE-t a fiú juniorbajnokság alapszakaszában. 2020. december 14. hétfő. KOSÁRLABDA. A debreceniek hazai pályán 87−73-as diadalt arattak, ezzel vezetik az elsőszámú országos főtábla A csoportját A Kaposvár esélyeshez méltóan 3-0-ra nyert a vendég Debrecen ellen a férfi röplabda Extraliga 2020/21-es idényének péntek esti nyitómérkőzésén. A Férfi röplabda: kikapott a DEAC Kaposváron - hajdupress.h

TV-s meccsen nyerne a DEAC - Debreceni Sportélet

DEAC - Szakosztályo

DEAC röplabda: Jó játék, szettgyőzelem a Pénzügyőr ellen

A Debrecen látogat a Kaposvár Arénába szombaton a férfi röplabda Extraliga legújabb fordulójában. Kövesse élőben a mérkőzést 17 órai kezdettel. Nézze élőben a Fino - DEAC bajnokit A DEAC és a MAFC vasárnapi győzelme révén az Extraligában folytathatja szereplését az élvonalbeli férfi röplabda-bajnokságban. A MAFC vendégként három szettben győzte le a PTE-PEAC-ot, míg a DEAC házigazdaként ugyancsak három játszmában bizonyult jobbnak a Sümegnél. Eredmények (a szövetség honlapjáról): A csoport: ———- A csoport: PTE-PEAC - MAFC-BME 0-3. Kecskeméti Röplabda Club: Sima győzelem a DEAC ellen. 2016.01.31. 19:06 . A hírös városi férfi röplabdacsapat a sereghajtó Debrecennek nem adott túl sok kibontakozási lehetőséget. Galéria Ahogy az várható volt, nem volt sok esélye a bajnokságban utolsó helyen álló debreceni együttesnek a KRC-vel szemben vasárnap este a.

DEAC Női Röplabda - Home Faceboo

Vasas Hírek - Ötgólos debreceni győzelem a Vasas Jégcentrumban

Vas Megye vezető sportportálja! A legfrissebb sporteredményekkel, hírekkel, élő közvetítésekkel Falco, Körmend és Futsal mérkőzésekről Férfi röplabda bajnoki mérkőzés Kecskeméti Röplabda Club - DEAC Időpont 2020-11-15 19:00 - 2020-11-15 19:0

A DVTK női röplabdázói magabiztos játékkal 3:0 arányban győzték le a DEAC gárdáját, megszerezve ezzel első győzelmüket a bajnokság második körében. DVTK - DEAC 3:0 - DVTK hírek - Röplabda A Magyar Kupa-címvédő Pénzügyőr hazai pályán 3-0-s győzelmet aratott a Kaposvár felett a férfi röplabda Extraliga alapszakaszának keddi játéknapján. Előzetesen izgalmas csatára volt kilátás, hiszen az előző, menet közben lefújt idény során ez a két csapat állt legjobban a bajnokságban, ráadásul a kaposváriak a jövő heti, romániai Bajnokok Ligája selejtezőre. Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Clu

A KISPEST SE Számlaszáma: Raiffeisen 12011856-01670662-00100003 Nyilvántartási száma: 01-02-0001911 Adószáma: 19022644-1-43 Statisztikai számjele: 19022644-9319-521-0 2020-11-15 19:00 - 2020-11-15 19:00 Messzi István Sportcsarnok . ZÁRT KAPUS! - Férfi röplabda bajnoki mérkőzés Kecskeméti Röplabda Club - DEAC A DEAC 3-0-ra kikapott a MAFC vendégeként a férfi röplabda Extraliga alapszakaszának péntek esti mérkőzésén. A debrecenieknek a harmadik mérkőzésükön ez volt a harmadik vereségük az új idényben. Eredmény: MAFC-BME - Debreceni EAC 3-0 (13, 16, 21 Röplabda Szakosztály Szakosztályvezető: Mondi József Játékos-edző Weczera Csaba A 2015/16-os keret névsora: Balogh Péter Bán Balázs (DEAC) Bartal Gergely Berkes Zoltán Hevér Zsolt Kiss Dániel Kovács Sándor (Szolnoki FRKSI) Ladányi Bence Magyarosi József Posztós Bendegú A játéknap másik találkozóján a DEAC négy szettben kerekedett a vendég Kecskemét fölé: az Extraligában előbbi az első győzelmét aratta, utóbbi a második vereségét szenvedte el. Eredmények: Pénzügyőr SE-Vegyész RC Kazincbarcika 3-2 (15, -22, -20, 19, 10) DEAC-Kecskeméti RC 3-1 (23, 22, -20, 18) Az állás: 1.

Kecskeméti Röplabda Club - KRC - Kecskeméti Röplabda Clu

Női Röplabda NB II. 18. forduló: március 4., vasárnap 15:00 DVTK - DEAC. A mérkőzést a miskolci Generali Arénában rendezik meg. A találkozóra a belépés ingyenes. A beléptetés a jégcsarnok felőli, oldalsó bejáraton történik. Az alapszakasz megnyerése után a DVTK női röplabda csapata hazai pályán kezdi meg a rájátszást A tornán ezúttal négy csapat, Budapestről a Malév SC, Pécsről a PTE-PEAC, Debrecenből a DEAC, és Dunaújvárosból a DSE Röplabda Akadémia vett részt. A hazaiak az erőviszonyok alapján bízhattak a továbbjutásban, melyben nem is kellett csalódnunk, hiszen a fiúk, Tomanóczy Tibor, majd Kovács Zsolt irányítása mellett. Így volt szombaton is, amikor a DEAC 53-14-re legyőzte a Dunaújváros Gorrilazt. A Tigrisektől Gyarmati Csaba, Mihalik György, Taraszenkó Alex, Axman Andor, Sőrés László, Román Dávid, Laczják Attila, valamint Erdélyi Áron (két touchdownnal) és Béres Máté (interceptionnel) is kivette a részét a győzelemből Vasárnap este a Vegyész RC Kazincbarcika 3-0-ra nyert a Debreceni EAC vendégeként a férfi röplabda Extraliga 9. fordulójában. Lassan lendült játékba a VRCK, és bár a játszma legelején még vezetett, annak derekán már ötpontos hátrányban volt. Innen sikerült felkapaszkodnia és túlórában kiharcolnia az első részsikert. A második és a harmadik szett sem volt egyszerű. Home / Röplabda, Szakosztály, Szakosztályok-hirek / NB II. felnőtt női röplabda mérkőzés DEAC-MVSC Röplabda , Szakosztály , Szakosztályok-hirek | 2020-02-1

Labdarúgás Archives - Page 32 of 43 - DEAC

Csak a címvédő Fino Kaposvár tudta kihasználni a hazai pálya jelentette előnyt a férfi röplabda NB I. vasárnapi játéknapján. somogyiak az újonc MÁV Előrét győzték le 3-0-ra. Eredmény (a szövetség honlapjáról): Sümegi RE - MAFC-BME 1-3 (-16, -13, 16, -20) Fino Kaposvár SE - MÁV Előre SC 3-0 (21, 18, 23) DEAC - Szolnoki Röplabda Röplabda. Röplabda Röplabda - NB II. 2020-09-30 0. Röplabda Torma Ágnes U19 női Országos Ifjúsági Bajnokság. 2020-02-13 0. Röplabda NB II. felnőtt női röplabda mérkőzés DEAC-MVSC. 2020-02-10 0. Röplabda U21-NB II. Női Röplabda Bajnokság KELET. 2020-02-05 0. Labdarúgás. Labdarúgás 41. héti eredmények. 2020-10-13. vasas folyondÁr sport És tÁnckÖzpont. 2019. 10. 13. - 19:00. 2019. 10. 13. - 19:0 Kiélezett meccsen győzött a DEAC a Kecskeméti KA ellen a fiú kadétbajnokságban. 2020. november 29. vasárnap. KOSÁRLABDA. A debreceniek hazai pályán nyertek 70−67-re. A legtöbb pontot Jankó Csaba dobta (24-et), míg a második legeredményesebb kosaras Varga Botond lett (22) DEAC eredmények, tabellák és részletes meccsinformációk az Eredmenyek.com oldalain. A(z) DEAC eredményein kívül további több mint 30 ország több mint 150 kosárlabda-versenysorozatának rész- és végeredményei is elérhetőek az Eredmenyek.com oldalain a világ minden tájáról