Home

Mezőkövesd debrecen összefoglaló

NB I: Mezőkövesd-Debrecen - NS

NB I Mezőkövesd Debrecen DVSC DOROS LÁSZLÓ (összefoglaló), VÉGH JÁNOS (percről percre) 2020.06.24 16:49 Frissítve: 2020.06.24 23:01 A Loki sikeresen dacolt a kieséssel Mezőkövesde Takács Tamás gólja a Mezőkövesd ellen, 2018 2018.11.10 Mezőkövesd - Debrecen 2-2, 2018 - Összefoglaló 2018.11.10 ⇑ oldal tetejére Magyarfutball.h A Mezőkövesd Zsóry és Debreceni VSC legnépszerűbb mérkőzéseinek videó linkjeit a Média fül alatt gyűjtöttük össze azonnal, amint a videó megjelenik az olyan videómegosztó oldalakon, mint a Youtube, vagy a Dailymotion. Nem vállalunk felelősséget semmilyen videós tartalomért, jogi panaszaival kérjük, forduljon a. Mezőkövesd - Debrecen 2-1, 2017 - Edzői értékelések 2017.04.14 ; Mezőkövesd - Debrecen 2-1, 2017 - Összefoglaló 2017.04.14 ⇑ oldal tetejére Magyarfutball.hu. Adatkezelési tájékoztató.

4032 Debrecen, Nagyerdei Park 12. Telefonszám (52) 535-408. Fax (52) 340-817. E-mail. dvscrt@dvsc.hu. Készítette: itech____ A weboldalon a minőségi felhasználói élmény érdekében sütiket használunk. A beállítások résznél ki lehet kapcsolni a használatukat. Elfogad Elutasítom Tragédiával végződött az a közúti közlekedési baleset, ami Mezőkövesd mellett történt a 3-as számú főúton. 2020. december 11-én 13 óra 5 perckor három személygépkocsi ütközött össze Mezőkövesd mellett, a 3-as számú főúton. A balesetben egy 39 éves szihalomi férfi olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a. Félpályás szólógól döntött a Budafok és a Mezőkövesd bajnokiján. A Budafok hatodik vereségét szenvedte el, hatodik hazai fellépésén a harmadikat. A Diósgyőr ellen kiszakadt a Honvéd-gólzsák. Az 5-1-es kiütéssel megszakadt a kispestiek nyolc mérkőzés óta tartó nyeretlenségi sorozata 2020.12.17. 13:26. Idén már biztosan nem szerezheti meg 100. BL-győzelmét a magyar csapat

2020-12-16 11:53 Elárulta-e az igazi taktikát a Paks csatára a Fradi elleni meccs előtt? Játszhat-e Böde Dániel a címvédő ellen Összefoglaló adatok; 2.1.31. Keresetek, alkalmazásban állók - legalább öt főt foglalkoztató vállalkozások, valamennyi költségvetési intézmény és foglalkoztatás szempontjából jelentős nonprofit szervezetek (2016. J-2020. Sz) - Frissítve: 2020.11.30.. A szombati bajnokink legfontosabb pillanatai. KAPCSOLÓDÓ HÍREK. MECCSNAP: VASAS-DVSC 1-

videó: Mezőkövesd - Debrecen 2-2, 2018 - Összefoglaló

Mezőkövesd Zsóry Debreceni VSC Élő eredmények, videó

A Nagyerdei Stadion a Debreceni VSC labdarúgócsapat stadionja. A korábbi stadiont elbontották, a helyére újat építettek, amelyet 2014-ben adtak át. A több mint húszezer néző befogadására képes stadion Magyarország harmadik legnagyobb labdarúgó stadionja OTP Bank Liga NB1 - 2020/21 Eredmények, tabella: NB2 - 2020/21 Eredmények, tabella: Spanyolország, Eredmények, tabella 2020/21: Anglia - Eredmények, tabella 2020/2 MCS LoL negyeddöntők összefoglaló. Kultúra. Bejelentették a 2021-es Paloznaki Jazzpiknik első fellépőit. Három headliner nevét árulták el. Ákos első lemezének aranylemezét ajánlotta fel jótékony célra. Az énekes szerepelni fog a Jónak lenni jó! adománygyűjtő akció december 20-ai műsorában

videó: Mezőkövesd - Debrecen 2-1, 2017 - Összefoglaló

Összefoglaló A kötelező győzelem jött, a kérdőjelek maradtak. Enderson 2020. dec. 13. 22:00 31. A téli szünet előtti utolsó fordulóban a városi rangadón a DEAC csapatát fogadtuk. Első a A HAON.hu Hajdú-Bihar megye népszerű hír- szolgáltató-szórakoztató portálja. Debrecen és környéke. Friss hírek, képek és videók Marcel szerint készültünk arra, ami várt ránk, ennek ellenére jöttek a hibák - a Debrecen elleni bajnokiról és jövőjéről is kérdezték védőnket. (tovább) 2020. febr 24. hétfő. Bővebb összefoglaló a Mezőkövesd elleni vereségről. Szerző: Peti, Címkék: labdarúgás, Mezőkövesd, összefoglaló,. MOL Fehérvár FC - DVTK (3-0) összefoglaló Videó @ 2020. November 23. 454. MOL Fehérvár FC - FTC (1-1) összefoglaló Videó @ 2020. November 02. 121. Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő - MOL Fehérvár FC (1-4) összefoglaló Videó @ 2020. Október 29. 209. Mezőkövesd Zsóry FC - MOL Fehérvár FC. Összefoglaló cikk, eredmények míg egy óriási meccsen a Fáraó Bútor búcsúztatta a mezőkövesdi Lovehuntert! ⚽

Dvsc - Dvs

1. A Mezőkövesd elvette a Loki idei veretlenségét számol be címében a debreceni csapat hivatalos honlapja, a dvsc.hu. Az oldal tudósításában a mérkőzés fontosabb eseményeit taglalták, többek között megemlítik, hogy a harmadik bekapott gól után nehéz helyzetbe került a Debrecen, de sokat tettek a felzárkózásért.
  2. DVSC / Összefoglaló Csapatok DVSC Diósgyőr Ferencváros Gyirmót Haladás Honvéd MOL Vidi FC MTK Budapest Mezőkövesd Zsóry Paksi SE Vasas Budapest Újpest
  3. A Mezőkövesd ellen a második félidőben megvoltak a lehetőségeink a három pont megszerzéséhez is. Óriási küzdelemben maradtunk pont nélkül a Debrecen otthonában. Összefoglaló: FTC-ZTE FC. 2020. december 12. 2-0 (0-0) A listavezetőhöz látogatott csapatunk a bajnokság 14. fordulójában..
  4. Összefoglaló. NB III Keleti csoport, 2020/2021. Sorozatban negyedik győzelmét aratta a Debrecen második csapata. Izgalmas meccsen nyert Miskolcon a Tiszafüred. Ismét nyert a Gyöngyös. Továbbra is pont nélkül a kövesdi tartalékok. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 3-0
  5. Tiszadorogma Község Önkormányzata Mezőkövesd Város Önkormányzatával konzorciumban Tiszadorogma település és Mezőkövesd I. ütem belterületi vízrendezése címmel támogatási kérelmet nyújtott be a TOP-2.1.3-16 számú Települési környezetvédelmi infrastruktúra-fejlesztések tárgyú pályázati felhívásra.

Mezőkövesd

Összefoglaló: FTC-ZTE FC. 2-0 (0-0) A listavezetőhöz látogatott csapatunk a bajnokság 14. fordulójában. Együttesünk hasonló taktikai hadrendben futott ki a Groupama Aréna gyepére, mint a Mezőkövesd együttese ellen. A Összefoglaló A kötelező győzelem jött, a kérdőjelek maradtak. Enderson 2020. dec. 13. 22:00 31. A téli szünet előtti utolsó fordulóban a városi rangadón a DEAC csapatát fogadtuk. Első a A Gyirmót FC Győr hivatalos oldala. Gyirmót FC Győr - Szentlőrinc: Összefoglaló. Jól kezdte csapatunk a mérkőzést, hiszen már rögtön az első percben megszerezhettük volna a vezetést Somogyi-Bakos révén OTP Bank Liga 2020/2021 eredmények az Eredmenyek.com livescore kínálatában, mérkőzések állása, OTP Bank Liga 2020/2021 eredmények és további információk (gólszerzők, piros lapok, )

Összefoglaló - Videó! A Kisvárda-Honvéd mérkőzés összefoglalója. 2020-12-13 16:58:00 | csapat. Ha hív a Honvéd - Videó! Pisont István nyilatkozott az előttünk álló feladatokról. 2020-12-11 09:19:00 | klub. Erős csoportban Az NB1 mai fordulójából a Ferencváros - Zalagerszeg mérkőzés 17:00-kor kezdődik, a foci mérkőzést élőben online stream itt lehet nézni Televízió és a médiaklikk közvetítésében. Az M4 sport csatornán foci, kézilabda, jégkorong, forma-1, úszás, vizilabda, kosárlabda bajnokságok, valamint labdarúgó bajnokok ligája meccseket lehet nézni, és most 2018-ban a foci VB. A MOL Vidi FC a 78. percben szerzett góllal 1-0-ra verte a sereghajtó Haladást, az Újpest kiütötte a Diósgyőrt (5-0), a Paks fordítani tudott hazai pályán a Debrecen ellen (2-1), míg a Mezőkövesd és a Kisvárda négygólos meccsen játszott döntetlent (2-2)

Debrecen, Miskolc, Mezőkövesd - Háromezer diósgyőri fanatikus kelt útra Debrecenbe, hogy 100 km-re Miskolctól is hazai pályát varázsoljon a piros-fehéreknek a Mezőkövesd elleni borsodi rangadón. A matyóvárosból csupán néhány tucatnyian érkeztek a Nagyerdei Stadionba és láthatták, hogy a helyenként szakadó esőben egy fordulatos mérkőzésen osztoztak meg a pontokon a. Debrecen: 33 14 9 10 44 39 +5 51 4. Honvéd: 33 13 10 10 46 38 +8 49 5. Újpest: 33 12 12 9 38 28 +10 48 6. Mezőkövesd: 33 12 8 13 45 40 +5 44 7. Puskás Akadémia: 33 11 7 15 36 45 −9 40 8. Paks: 33 9 12 12 33 46 −13 39 9. Kisvárda: 33 10 8 15 36 48 −12 38 10. Diósgyőr: 33 10 8 15 36 57 −21 38 11. MTK (K) 33 10 4 19 42 56 −14 34. Ferencváros-Mezőkövesd. A teljes menetrend IDE kattintva elérhető! A bajnokság a korábbi években megszokott módon 33 fordulóból áll majd, az utolsó 2019-es mérkőzést december 14-én rendezik. A tavaszi idény rajtjának időpontja 2020. január 25., az idény május 16-án zárul A kisvárdai labdarúgás hivatalos weboldala, a felnőtt labdarúgó csapat és az utánpótlás csapatok eredményei, programja, játékosai és a teljes szakmai stáb bemutatása

M4 Spor

A Ferencváros egy hajrában szerzett góllal tudta csak megverni a Kisvárdát az NB I 18. fordulójában. A Mezőkövesd legyőzte a Honvédot, lendületben a DVTK, kisesési rangadót nyert a Paks, a hét légióssal a kezdőben felálló Puskás Akadémia pedig otthon ikszelt. Összefoglaló Sikerre visszük a vállalkozásodat! Webfejlesztés, design, egyedi és nyílt forráskódú weboldal, webáruház készítés, IT rendszergazdai szolgáltatás és online marketing Tállai András László (Debrecen, 1959. február 5. -) magyar közgazdász, üzemgazdász, Mezőkövesd volt polgármestere, fideszes országgyűlési képviselő, a Belügyminisztérium államtitkára. 2015-től a szervezet vezetőségi struktúrájának átalakítása után a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) elnöke, országgyűlési képviselői és államtitkári megbízatásait.

NB1.h

1. A Debrecen a Debrecennel játszott a Nagyerdei Stadionban, a mérkőzésre pedig igen sokan voltak kíváncsiak. Összefoglaló LokiZóna Extra - Haldoklik a debreceni labdarúgás // DVSC - Kaposvár utózöngé
  2. U16-os csapatunk a Debrecen ellen aratott diadalt. 2020-11-24 12:30:00 | utánpótlás. Magunkkal vinni a pozitívumokat. Mohamed Mezghrani szerint a kiváló csapatszellemre lehet támaszkodni a folytatásban. 2020-11-22 11:41:00 | klub. Mindenki tette a dolgát - Videó
  3. t csapatunk. Szokatlanul sok, 9 alkalommal értek el döntetlent. 11 vereségük nem a legtöbb, mivel együttesünk és a Haladás 14-14-szer szenvedett eddig vereséget. Lőtt góljaik száma (30) tekintetében a Haladás és a Balmaz Kamilla (29-29) után az utolsó.

Központi Statisztikai Hivata

A labdarúgó NB II 11. fordulójában a tabellát vezető Debreceni VSC 1-1-es döntetlent ért el Soroksáron, a Vasas a Szeged ellen első győzelmét aratta Schindler Szabolcs irányításával, ezzel véget ért a piros-kékek hatmeccses nyeretlenségi sorozata.Hátrányból tudott győzni a Kazincbarcika a sereghajtó Csákvár ellen, ez a borsodiak első diadala új stadionjukban A Mezőkövesd csapata 3-1-re legyőzte hazai pályán a Debrecent a magyar labdarúgó-bajnokság tizedik fordulójában. Az Újpest nem bírt a Zalaegerszeggel, a Honvéd két vállra fektette a Kaposvárt

Összefoglaló: Mezőkövesd-DVSC - DVS

A Debrecen 1993 óta folyamatosan első osztályú volt, 1999-ben és 2001-ben is Magyar Kupát nyertek. Első bajnoki címüket 2005-ben nyerték, ezzel egy új érát nyitottak a magyar foci történetében. 2014-ig összesen 7-szer nyertek bajnokságot, és a legnagyobb nemzetközi magyar sikert is ők aratták, amikor 2009-ben bejutottak a Bajnokok Ligája csoportkörébe, egy évvel. Összefoglaló megállapítások. A Mezőkövesd mindössze 1 pontot tudott szerezni 3 hazai mérkőzésén, ennek ellenére a 3-ból 2 alkalommal veszélyesebben játszott otthon, mint ellenfelei. A Honvéd idegenben mutatott teljesítménye meglehetősen felemás, 2 győzelem, 1 döntetlen és 1 vereség szerepel a nevük mellett, de. TV műsor - 2020.12.16 sportműsorai. Pedig jó ötletnek tűnt II. argentin reality sorozat,2015-2016 A Zalaegerszeg számára itt volt az esély, hogy egy esetleges győzelemmel bebiztosítsa az NB 1-es tagságot a következő idényre is. A mérkőzést látva a hazai játékosok meg is tettek mindent e cél érdekében. Az elejétől kezdve uralták a Kispest elleni mérkőzést, amely a második félidőben már gólokban is megmutatkozott, meghosszabbítva ezzel veretlenségi sorozatukat Videós összefoglaló a balassagyarmatiak idegenben aratott sikeréről. Múlt vasárnap a Mezőkövesd tartalékcsapatánál volt jelenése az SBTC-nek a harmadosztály Keleti-csoportjának tizenkilencedik fordulójában. Mint arról már beszámoltunk, az SBTC szép sikert elérve gyűrte le idegenben a Debrecen második számú.

Elmaradt Kispesten a várva várt derbi, a legutóbbi bajnoki döntő visszavágója; némi meglepetésre kikapott a Fradi a Diósgyőrtől; menekül az Újpesten három pontot szerző Mezőkövesd; tovább tart a kiesési rangadót bukó Vasas vesszőfutása -ez történt az OTP Bank Liga, avagy az első osztályú pontvadászat 21. fordulójában. Feltartóztathatatlan. A Mezőkövesd Zsóry FC két játékosa, Mihai Nicorec és Sós Bence is megsérült a Debrecen elleni mérkőzésen. A szélsőnek kell több időt kihagynia - írja a klub honlapja. Nicorec kezdőként lépett pályára a Debrecen ellen, de a 20. perc környékén megsérült, az ápolás után visszatért a pályára, de a 23. percben le kellett cserélni

Beharangozó: Diósgyőr - Debrecen. 2018.11.09. 2019.03.02. Dr. Imre Róbert. Ami Supermannek a Kriptonit, az nekünk, A pontosztozkodások ráadásul az idén kifejezetten stabil Mezőkövesd, valamint a Ferencváros otthonában történtek. Halvány reménysugár számunkra, hogy idegenben viszont kilenc fellépésükből csak egyet. Ezekből a Mezőkövesd követett el többet, volt, hogy saját kapuja előtt is, ugyanakkor a szerencsének is köszönhetően nem került hátárnyba. A folytatásban a vendégek irányítottak, néhány másodperccel a szünet előtt mégis a hazaiak szerezték meg a vezetést Berecz Zsombor távoli lövésével ÖSSZEFOGLALÓ A legfrissebb járványügyi szigorítások miatt a barcikai stadionba csupán csak 370 néző jöhetett be, bár jóval többen szerették volna látni az éllovas borsodi vendégjátékát. A Kazincbarcika hamar elvesztette egyik alapemberét, már a 6. percben cserélni kényszerült Vitelki Zoltán, miután Oltean maradt lent Debrecen 1 - 2 Mezőkövesd-Zsóry. robertomaspa. Seguir. hace 3 años | 2 visualizaciones. DVSC Mezőkövesd Zsóry FC 1 2 OTP Bank Liga 1 forduló MLSZTV[1] Informe. Explorar más vídeos. Reproduciendo siguiente

Meccs után rosszul lett, meghalt a korábbi válogatott hokis Európa Kupa: az Alba Fehérvár harmadik meccsén is kikapott Ladányi Balázs Bolzanóban folytatja. Évértékel Mezőkövesd Zsóry FC: Szappanos - Eperjesi, Pillár, Neszterov, Silye (Vadnai, 54.) - Cseri (Takács T., 88.), Berecz, Karnyicki, Vajda S. - Zizivadze, Nagy D. (Bertus, a szünetben) Feczesin volt az Újpest nyerőembere a Debrecen ellen. Az Újpest FC 3-2-re legyőzte a Debrecent a labdarúgó OTP Bank Liga szombati, hatodik fordulójában. A Mezőkövesd pedig biztos előnye tudatában nyugodtan futballozott, amikor pedig az FTC érzékelhető fölénybe került, stabilan védekezett. Egy-egy fővárosi helyzet azért így is volt, de gól nem esett, így a Mezőkövesd váratlanul magabiztos, de megérdemelt győzelmet aratott OTP Bank Liga 31. forduló. Diósgyőri VTK - Mezőkövesd Zsóry 2-2 (0-2) Debrecen, Nagyerdei Stadion, 3043 néző. Játékvezető: Iványi Zoltán (Georgiu Theodoros, Buzás Balázs; Farkas Ádám, Takács János)

Magabiztos sikert arattak pólósaink. Férfi vízilabda, OBI, alapszakasz, 7. forduló Ferencváros 23-7 Debreceni VSE Negyedek: 5-2, 5-1, 6-2, 7-2 Gólok: Mezei 4. 7. Összefoglaló a véleményezők észrevételeiről, és az észrevételek elutasításának indokairól. A VOLÁNBUSZ Zrt-nél ez a közérdekű adat nem áll rendelkezésre. VIII. Pályázatok. 1. A közfeladatot ellátó szerv által kiírt pályázatok szakmai leírása, azok eredményei és indoklásu VISSZATEKINTŐ | Legutóbb február 15-én találkoztunk a Debrecennel, amikor is Pillár, Zivzivadze és Silye találataival 3-1-es győzelmet arattunk. Hangolódjunk a mérkőzés összefoglalójával a mai.. Kenguru RRC Akrobatikus Rock and Roll videók fotók Glamour Girls tankcsapda1000 - Kenguru RRC (Akrobatikus Rock and Roll) - fotók, videók, események. star--rock akrobatikus rock and roll kengururrc glamour girls szerály glamourgirls síkfőkút akrobatikusrockandroll versenynaptár 2011, rock and roll, r&r, tánc, verseny, őszi, versenynaptár, tavaszi táncversenyek, debreceni tánc.

Utoljára frissítve 2018. 07. 21. Újabb három meccsel folytatódott a magyar bajnokság. Szombaton elkezdődött a magyar bajnokság 2018/19-es idénye, délután a Puskás Akadémia és a. Nem bírt a Honvéddal a Fehérvár, egyre nagyobb bajban van a Debrecen Szintén pontosztozkodásra került sor a Kisvárda - Mezőkövesd találkozón, míg az Újpest 3-1-re legyőzte a Debrecent. Kezdésként a Kisvárda a Mezőkövesd együttesét fogadta

Egyszerűen még akkor sem tudtunk előre menni, ha akartunk. Mintha meg lett volna írva, hogy a Debrecen ellen nekünk nem lehet nyerni Zárszó. Az összefoglaló végére érve, emlékezzünk meg Iványi spori szüleiről is, mert a mögöttünk hagyott 90 percben biztosan sokat csuklottak A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app!Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se! M4 Sport: 10:55: OTP Bank Liga, Ferencváros-Mezőkövesd 13:55: OTP Bank Liga, Paks-Puskás Akadémi Labdarúgó NB I összefoglaló Utolsó perces góllal mentett pontot a Puskás Akadémia. MH/MTI a Mezőkövesd ellen pedig 12. tétmeccsén - két döntetlen és egy vereség mellett - a kilencedik győzelmét aratta, sorozatban a hatodikat. A Debrecen megérdemelten győzte le a fásult Honvédot, és tartotta otthon mindhárom pontot Összefoglaló az NB I szombat délutáni meccseiről. Debrecen, 2514 néző, v.: Iványi a Mezőkövesd pedig váratlanul egyenlített: szögletet követően Pillár küldte kapura a labdát, s bár Kamenár hárított, a játékvezető úgy ítélte meg, hogy a labda túljutott a gólvonalon (1-1)..

The district Klementina of Mezőkövesd in Borsod-Abauj Zemplen county is located in Hungary about 78 mi east of Budapest, the country's capital. If you need a place to sleep, we compiled a list of available hotels close to the map centre further down the page MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. - EGER SE Mérkőzésvideók [ 2020. november 28. Értékes pontot szerzett Sényőn a Debrecen második csapata. A győzelem is meg lehetett volna, de Kapacina Valér a 79. percben egyenlített. Összefoglaló. NB III Közép csoport, 2019/2020.. Kieső helyről várta a fordulót a Debrecen, amely a szintén veszélyeztetett Pakssal játszhatott rangadót - rajtuk kívül pedig a Kisvárda és az Újpest is számolgathatott. Mezőkövesd (M4 Sport) 19:00 Puskás Akadémia - Honvéd. Összefoglaló, eredmények. 2020-10-14; Premier League: visszatérhet a Fulham.

Otthon melege pályázat - gyakorlatias összefoglaló egy pályázatírótól 2016. július 1-jétől 5 milliárd forint keretösszeggel induló vissza nem térítendő támogatást (utófinanszírozással) biztosít a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium családi házak energetikai korszerűsítésére és felújítására Budapesti szexpartner és vidéki szexpartner. Több száz megbízható, minőségi szexpartner budapest keresés között kereshetsz, megbízható budapest szexpartner kereső beszámolók közül válogathatsz. Beszamolok.com a szexpartner keres OTP Bank Liga élőben a Scoreboard.com oldalain. Ez a(z) OTP Bank Liga 2020/2021, (Foci/Magyarország) aloldala. Amennyiben másik, de ezzel megegyező nevű (OTP Bank Liga) versenysorozatot keresel, válaszd ki a sportágat a felső menüben vagy a kategóriát a bal oldali menüben Csütörtök este a Magyarország - Izland EB pótselejtező foci meccset közvetítjük élőben online stream itt az M4sport.hu közvetítésében. Az M4 Sport TV adás tematikája a hazai labdarúgó magyar nemzeti bajnokság közvetítése, kosárlabda, kézilabda, jégkorong, vizalabda közvetítések, valamint a foci szerelmesei itt láthatják élőben a Bajnokok Ligája foci meccseit. 33. verseny, 6. forduló. A magashegyi terepről ha nem is síkvidékre, de sokkal alacsonyabb térszínre ereszkedünk a Tátra után, hiszen a következő körben Pécsre tesszük át székhelyünket, egészen pontosan a pécs-pogányi állomás időjárását kell minél pontosabban előrejelezni

Videó összefoglaló 2017-10-14 - OTP Liga - Mezőkövesd-Debrecen: A versenyben kiosztott sárgalap: 6: A versenyben kiosztott piroslap: 0 ** - információ az adatok feltöltöttségéről. A mérkőzésekre kattinva az adott jegyzőkönyvet tudod megnézni Mindenhol szenved a Fradi, Ligakupa összefoglaló. Kilenc mérkőzést rendeznek ma a második számú magyar kupasorozatban. Kövesse nálunk élőben a mérkőzések alakulását. DVSC-TEVA - Mezőkövesd-Zsóry 6-0 (2-0) Debrecen, néző. Vezeti: Farkas (Kelemen, Bozó Videós összefoglaló az eredményes bajnoki főpróbát tartó 'gyarmatiak egygólos sikeréről. Ahogy arról már szöveges formában beszámoltunk, szombaton sikeres bajnoki főpróbán esett túl az NB III Keleti-csoportjának augusztus első hétvégéjén esedékes rajtjára készülő BSE AJÁNLOM AZ OLDALT Tartalo A Mezőkövesd rendkívül szervezett csapat, az előny birtokában már a saját játékukat tudták játszani. Tudtuk, hogy a vendégek sok játékost csoportosítanak a középpálya közepén, ezért mi próbáltuk széthúzni a mezőnyt a bal oldalon Korbéllyal, a jobbon pedig Shestakovval Szerencsemix kiadványunk sokak által kedvelt, Tippmix-történéseket összefoglaló írását most sem kezdhetjük mással, mint a legügyesebb Tippmix-játékosok szekciójával, köszönhet en els sorban egy szombathelyi K 20:00 18907 Mezőkövesd - Debrecen 2,30 3,05 2,85 Sze 15:30 48864 3 Soroksár - Puskás Akadémia 3,05 3,10 2,00.